O nas

Jesteśmy wspólnotą / grupą ludzi, którzy doświadczyli w swoim życiu działania Boga. Doświadczaliśmy Jego działania na wiele różnych sposobów, ale tym co zmieniło na zawsze nasze życie jest Dobra Nowina o tym, że nadchodzi Królestwo Boże, o tym że Jezus Chrystus umarł za nasze grzechy, abyśmy mogli żyć wiecznie i abyśmy mogli stać się Bożymi dziećmi.. Oferta zbawienia nabytego za cenę krzyża, za cenę krwii Jezusa Chrystusa, jest skierowana do każdego człowieka, w tym również do Ciebie. Jeśli chcesz posłuchać o tym więcej, to zapraszamy Cię do działu nauczanie gdzie możesz odsłuchać archiwlane kazania, lub do odwiedzenia nas podczas niedzielnego nabożeństwa.

Spotykamy się każdej niedzieli na ul Hubskiej 88 na wspólnych nabożeństwach podczas których modlimy się, śpiewamy pieśni uwielbienia dla Boga, oraz słuchamy nauczania opartego na Pismie Świętym. Po nabożeństwach często spędzamy ze sobą czas przy kawie, ciastku i rozmowach. Poza nobożęństwami organizujemy także różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i towarzyskie (koncerty, kluby filmowe, zajęcia sportowe, kluby dyskusyjne..itd).

Spotykamy się także w naszych domach na tzw "grupach domowych", gdzie w mniejszym gronie rozważamy Pismo Święte, modlimy się i rozmawiamy o ważnych dla nas życiowych tematach.

Jeśli chciałbyś nas odwiedzić zapraszamy na niedzielne nabożeństwo lub zachęcamy do kontaktu telefoniczego / mailowego. (namiary w dziale kontakt)